Ekonomska škola Vukovar

Odbojkaško natjecanje

Autor: Marija Bratonja, 21. 2. 2017.

24. siječnja 2017. godine u dvorani Ekonomske škole Vukovar održano je odbojkaško natjecanje između učenika srednjih škola.
Natjecale su se ekipe Tehničke škole Nikole Tesle Vukovar, Gimnazije Vukovar i škole domaćina, Ekonomske škole Vukovar...

Prva utakmica odigrana je između ekipa Ekonomske škole Vukovar i Tehničke škole Nikole Tesle. Kapetan prve ekipe bio je Luka Suman , a voditeljica prof. Milica Svitlica, dok je kapetan protivničke ekipe bio Nenad Nikšić, a voditeljica prof. Jasna Bekić. Prvi set je završio 25:18, a drugi 26:24. Ekonomska škola Vukovar odnijela je zasluženu i sigurnu pobjedu. Sljedeća utakmica odigrana je između Tehničke škole Nikole Tesle i Gimnazije Vukovar. Kapetan ekipe Gimnazije Vukovar je bio Marko Manojlović, a voditelj Ognjen Vujović. Prvi set dobila je Gimnazija Vukovar uvjerljivom pobjedom 13:25, a drugi set Tehnička škola Nikole Tesle, koja je oduševila publiku ovim neočekivanim obratom. Treći set je bio veoma neizvjestan, a pobjedu je odnijela Tehnička škola Nikole Tesle rezultatom 25: 19. Kapetan Tehničke škole Nikole Tesle osvojio je zadnji bod te donio svojoj ekipi neočekivanu pobjedu.
U posljednjoj utakmici za prvo mjesto borile su se Gimnazija Vukovar i ekipa naše škole. Nakon prvog seta pobjedu odnosi Ekonomska škola, napetost i nervoza igrača, a i gledatelja je rasla. Drugi set je završio rezultatom 25:19- POBJEDU I PRVO MJESTO odnose odbojkaši Ekonomske škole Vukovar koji su se plasirali na Županijsko natjecanje koje će biti održano 14. 2. 2017.
Zahvaljujemo svim sudionicima natjecanja, našoj ekipi čestitamo i želimo uspjeh na Županijskom natjecanju.