Autor: Marija Bratonja, 17. 10. 2017.

Temeljem članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ("Narodne novine", broj: 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12,16/12, 86/12, 126/12, 94/13 i 152/14., 7/17) ravnateljica škole donosi odluku o objavi

NATJEČAJA

za popunu radnih mjesta

1. nastavnik/ca za predmet STRUKOVNE VJEŽBE –  1 izvršitelj/ica  na određeno nepuno radno vrijeme - 6 sati nastave tjedno s pripadajućom količinom ukupnog radnog vremena (zamjena).

uvjeti:  prema  Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju nastavnika  u srednjem školstvu i Strukovnom kurikulumu za stjecanje kvalifikacija komercijalist.

1. nastavnik/ca EKONOMSKE GRUPE PREDMETA (Osnove ekonomije, Društveno odgovorno poslovanje, Vježbenička tvrtka, Poslovne komunikacije (drugi razred))  –  1 izvršitelj/ica  na određeno nepuno radno vrijeme - 20 sati nastave tjedno s pripadajućom količinom ukupnog radnog vremena  (zamjena)

uvjeti: prema  Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju nastavnika  u srednjem školstvu i Strukovnom kurikulumu za stjecanje kvalifikacija ekonomist

1. nastavnik/ca za predmet POSLOVNE KOMUNIKACIJE (za prvi razred) –  1 izvršitelj/ica  na određeno nepuno radno vrijeme - 2 sata nastave tjedno s pripadajućom količinom ukupnog radnog vremena (zamjena).

1. nastavnik/ca za predmet ENGLESKI JEZIK  –  1 izvršitelj/ica  na neodređeno nepuno radno vrijeme - 15 sati nastave tjedno s pripadajućom količinom ukupnog radnog vremena.

uvjeti:  prema  Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi te Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju nastavnika  u srednjem školstvu.

1.  ADMINISTRATIVNI RADNIK/CA -   1 izvršitelj/ica  na određeno puno radno vrijeme (zamjena).

uvjeti: SSS (IV. stupanj stručne spreme ekonomske ili upravne struke). Ostali uvjeti prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Prijavi na natječaj treba priložiti:

• zamolbu,
  • životopis,
  • domovnicu (preslika),
  • dokaz o stručnoj spremi (preslika),
  • dokaz o stjecanju pedagoško-psihološkog obrazovanja / pedagoških kompetencija (za kandidate koji su bili u obvezi stjecanja istih) (preslika)
  • uvjerenje o nekažnjavanju (izvornik ne stariji od 6 mjeseci) ,
  • presliku potvrde o podacima o prethodnom radnom stažu evidentiranom u
    matičnoj evidenciji HZMO-a

Kandidat koji se poziva na prednost pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti odgovarajuće dokaze

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Prijave slati na adresu: Ekonomska škola Vukovar, Stjepana Filipovića 6 (p.p. 17), 32010 VUKOVAR.

Rok za podnošenje prijava je osam dana od dana objave natječaja na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te web stranici i oglasnoj ploči Škole.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati. Priložena natječajna dokumentacija se ne vraća.

Kandidati će o rezultatima natječaja biti obaviješteni putem web stranice škole.

Natječaj vrijedi od 17.10. 2017. do 25.10. 2017. godine.

Ravnateljica:

dr.sc. Mira Majstorović