Autor: Marija Bratonja, 28. 2. 2018.

Temeljem članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ("Narodne novine", broj: 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12,16/12, 86/12, 126/12, 94/13 i 152/14., 7/17) ravnateljica škole donosi odluku o objavi

NATJEČAJA

za popunu radnih mjesta

1. nastavnik/ca za predmet STRUKOVNE VJEŽBE –  1 izvršitelj/ica  na određeno nepuno radno vrijeme - 8 sati nastave tjedno s pripadajućom količinom ukupnog radnog vremena (zamjena).

uvjeti:  prema  Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju nastavnika  u srednjem školstvu i Strukovnom kurikulumu za stjecanje kvalifikacija komercijalist.

1. nastavnik/ca POSLOVNE KOMUNIKACIJE  –  1 izvršitelj/ica  na određeno nepuno radno vrijeme - 8 sati nastave tjedno s pripadajućom količinom ukupnog radnog vremena  (zamjena)

1. nastavnik/ca za predmet POZNAVANJE ROBE  –  1 izvršitelj/ica  na određeno nepuno radno vrijeme - 2 sata nastave tjedno s pripadajućom količinom ukupnog radnog vremena (zamjena).

1.  nastavnik/ca za predmet TRANSPORT ŠPEDICIJA I OSIGURANJE   –  1 izvršitelj/ica  na određeno nepuno radno vrijeme - 2 sata nastave tjedno s pripadajućom količinom ukupnog radnog vremena (zamjena).

uvjeti: prema  Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju nastavnika  u srednjem školstvu i Strukovnom kurikulumu za stjecanje kvalifikacija komercijalist.

1. SPREMAČ/ICA – 1 izvršitelj/ice na određeno puno radno vrijeme (zamjena),

uvjeti:  prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Prijavi na natječaj treba priložiti:

• zamolbu,
  • životopis,
  • dokaz o razini obrazovanja (preslika),
  • dokaz o stjecanju pedagoško-psihološkog obrazovanja / pedagoških kompetencija (za kandidate koji su bili u obvezi stjecanja istih) (preslika),
  • uvjerenje/ elektronički zapis da se ne vodi kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci) (preslika)
  •  potvrdu / elektronički zapis o podacima evidentiranim u  matičnoj evidenciji HZMO-a  (preslika)

Na Natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Nepravovremene prijave, prijave s nepotpunom dokumentacijom kao i one u kojima u zamolbi nije jasno naznačeno radno mjesto na koje se osoba prijavljuje, izuzet će se iz razmatranja. Priložena natječajna dokumentacija se ne vraća.

Osoba koja se poziva na prednost pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužna je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu na natječaj priložiti: sve dokaze o ispunjavanju uvjeta natječaja, dokaze o ostvarivanju prava prednosti na koje se poziva te presliku odluke ili drugog pravnog akta o prestanku prethodnog zaposlenja.

Osoba koja se javlja na natječaj i poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju prema članku 102. stavak 1.-3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17), dužna je uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja  te dokaze o ostvarivanju prava prednosti pri zapošljavanju navedene na poveznici:

Prijave slati na adresu: Ekonomska škola Vukovar, Stjepana Filipovića 6 (p.p. 17), 32010 VUKOVAR.

Rok za podnošenje prijava je osam dana od dana objave natječaja na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te web stranici i oglasnoj ploči Škole. Natječaj vrijedi od 28. 2. 2018. do  8. 3. 2018. godine.

Kandidati će o rezultatima natječaja biti obaviješteni putem web stranice Škole.

Ravnateljica:

dr.sc. Mira Majstorović